Vesa SPA & Fitness

Përshkrimi

Përshkrimi

 

Qendra “Vesa Spa &Fitness”ofron gjithçka që keni nevojë për t’u kujdesur për shëndetin tuaj fizik, por edhe për pamjen tuaj të jashtme. Ofrohen trajtime parukeri dhe estetikë, trajtime fytyre apo masazhe, manikyr e pedikyr, si dhe depilime, ose mund për përzgjidhni Fitnesin e fizioterapinë, si dhe solarin e saunën.
Patjetër, personat e përzgjedhur për të punuar në qendrën SPA, janë profesionistë të cilët do të qëndrojnë pranë jush, për t’u përkujdesur në çdo detaj dhe për t’ju bërë të ndiheni si njerëzit më të rëndësishëm: siç në të vërtetë jeni.

 

Kontakti

Kontakti

Informacione shtesë

Informacione shtesë
  • Hënë08:00 - 21:00
  • Martë08:00 - 21:00
  • Mërkurë08:00 - 21:00
  • Enjte08:00 - 21:00
  • Premte08:00 - 21:00
  • Shtunë08:00 - 21:00

Lokacion

Vesa SPA & Fitness
Merr drejtimet

Contact

Vesa SPA & Fitness
  • By guida
  • Email: cityshoprishtine@gmail.com

Emri juaj (*)

Emaili juaj (*)

Titulli

Mesazhi juaj

Events

Vesa SPA & Fitness
Nuk kemi evente.

Vlereuml;sime

Vesa SPA & Fitness
guida.infosite.alguida.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar