Sheraton Tirana Hotel

Përshkrimi

Përshkrimi

Sheraton Tirana Hotel – Përjetoni një eksperiencë me një komoditet të lartë pikërisht në mes të një oazi plot gjelbërim afër Parkut Kombëtar dhe Liqenit Artificial, pak minuta larg qendrës së qytetit. Eksploroni kompleksin urban plot stil që ndodhet në zemër të kryeqytetit të Shqipërisë.
Ju ftojmë të gjeni qetësinë në 151 dhomat tona plot me ajër të freskët, të arreduara me përkujdesje, ato të ofrojnë rehati si parketi i drunjtë, pajisje moderne, tavolinë pune dhe krevatë të krijuar për një gjumë mrekullisht të rehatshëm gjatë natës.

Sheraton Tirana Hotel i mbledh njerezit sebashku dhe hulumton ne universin e nevojave te klientit per t’ju gjendur sa me prane klienteve pergjate udhetimit te tyre. Gjendemi ketu per t`ju sherbyer 24 ore si dhe per t’ju asistuar sa here te keni nevoje per prenotime apo informacione te metejshme, keshillime mbi vizitat tuaja ne qendrat kulturore te qytetit, restorantet dhe dyqanet. Kolegu yne ” Consierge” e ka per kenaqesi t`ju sherbej me te gjtha informacionet e nevojshme mbi bizneset dhe aktivitet e tjera te ndodhura ne qytet.

Video

Video

Kontakti

Kontakti

Lokacion

Sheraton Tirana Hotel
Merr drejtimet

Contact

Sheraton Tirana Hotel
  • By guida
  • Email: cityshoprishtine@gmail.com

Emri juaj (*)

Emaili juaj (*)

Titulli

Mesazhi juaj

Events

Sheraton Tirana Hotel
Nuk kemi evente.

Vlereuml;sime

Sheraton Tirana Hotel
guida.infosite.alguida.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar