Restorant – Piceri “ERA”

Përshkrimi

Përshkrimi

Ky restorant shërben prej vitit 1999 në një ambient të ngrohtë e mikpritës, ku ju ndiheni si në shtëpinë tuaj. Ai u bë shumë shpejt dhe vazhdon të jetë një nga më të preferuarit në Tiranë, sepse gatimet tona bazohen në traditën e kulinarisë shqiptare dhe asaj mesdhetare.

‘ERA Catering’ vjen në mjediset tuaja të punës, duke ju sjellë pranë cilësinë dhe shijen. Jemi me ju në çdo çast dhe çdo ngjarje të rëndësishme të jetës suaj! ‘ERA Catering’ ju shoqëron në çdo event tuajin, festa familjare, dasma, ditëlindje, mbrëmje gala dhe kudo, ku ka nevojë për përkujdesje.
ERA , e para që realizoi me sukses futjen e shërbimit “delivery” në Shqipëri. Prej 14-vitesh sjell pranë jush një menu të pasur shqiptare tradicionale, mesdhetare dhe të huaj, kudo që ju ndodheni, në çdo kohë, ME SHPEJTËSINË E ERËS!!

Video

Video

Kontakti

Kontakti

Informacione shtesë

Informacione shtesë
  • Hënë08:00 - 22:00
  • Martë08:00 - 22:00
  • Mërkurë08:00 - 22:00
  • Enjte08:00 - 22:00
  • Premte08:00 - 22:00
  • Shtunë08:00 - 22:00
  • Diel08:00 - 22:00

Lokacion

Restorant – Piceri “ERA”
Merr drejtimet

Contact

Restorant – Piceri “ERA”
  • By guida
  • Email: cityshoprishtine@gmail.com

Emri juaj (*)

Emaili juaj (*)

Titulli

Mesazhi juaj

Events

Restorant – Piceri “ERA”
Nuk kemi evente.

Vlereuml;sime

Restorant – Piceri “ERA”
guida.infosite.alguida.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar