Dinasty Hotel

Përshkrimi

Përshkrimi

Bukurinë klasike, madhështinë dhe komoditetin mund ta gjeni të ndërthurur në mënyrë perfekte në hotel Dinasty. Një ndër hotelet më të mira në Tiranë, që ofron madhështinë e artit europian të Rilindjes. Në mes të gjelbërimit dhe ajrit të pastër, ju mund të shijoni kënaqësinë e relaksit në cdo ambient. Gjithcka është ndërtuar për të krijuar mjedisin ideal për t’u shplodhur dhe argëtuar.

Një godinë 7 katëshe e stilit klasik, që të mahnit me pamjen madhështore, të ofron rehatinë e dëshiruar. Një staf i përgatitur që në cdo moment bën realitet dëshirat tuaja. Menuja cilësore, muzika live, dhomat shlodhëse dhe ambjetet e tjera, si night club , taverna apo salla e konferencave janë të dispozicionin tuaj, për t’i bërë sa më të këndshme orët e qëndrimit në hotel Dinasty.

Ngjarjet më të rëndësishme të jetës suaj festojini në hotel Dinasty.
Ditëlindjet, fejesat, dasmat do të jenë ditë të paharruara në ambientet luksoze dhe elegante të hotelit tonë.
Besojani këto evenimente stafit të kualifikuar, i cili kujdeset për gjithçka, duke filluar nga krijimi i ambientit ideal e deri te akomodimi i të ftuarve në dhomat dhe suitat tona. Menuja e përzgjedhur do të jetë në përputhje me shijet tuaja, e larmishme dhe me produkte të freskëta.

Video

Video

Kontakti

Kontakti

Lokacion

Dinasty Hotel
Merr drejtimet

Contact

Dinasty Hotel
  • By guida
  • Email: guidashqiperi@gmail.com

Emri juaj (*)

Emaili juaj (*)

Titulli

Mesazhi juaj

Events

Dinasty Hotel
Nuk kemi evente.

Vlereuml;sime

Dinasty Hotel
guida.infosite.alguida.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar