Ark Hotel

Përshkrimi

Përshkrimi

Ark Hotel, hoteli më i ri markë në Tiranë, Shqipëri ka në total 56 dhoma luksoze me hapësirë të bollshme dhe moderne, nga të cilat 28 janë dhoma “Superiore” te dekoruara me elegancë të vecantë, 25 dhoma janë të kategorisë “Standarte” me dekor klasik dhe 3 të tjerat janë “Suitat Ekzekutive” të dizenjuara dhe dekoruara posacërisht për standartin që ne kemi.

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel është zgjedhja ideale për të gjithë ju që mendoni të udhëtoni për qëllime biznesi apo për të pushuar. Klientet që qëndrojnë tek ne mbeten të impresionuar pozitivisht nga stili unik, shërbimii personalizuar dhe profesional që ofrohet, si edhe nga vendodhja strategjike që hoteli ka.Arkitektura e vecantë, arrin te ndërthurë mjaft mirë modernen me luksozen, shërbimi me standarte të larta e bën hotelin tonë të ri që të renditet mes hoteleve më të mira në Tiranë, Shqipëri. Hoteli është mundësuar nga Shijaku Sh.p.k dhe është Hoteli i parë “PREMIER” në Shqipëri nga marka e njohur botërore Best Western International.

Restorant-Piceri “SHIJA” spacioz, me sallonin e tij me stil modern, ndodhet ne katin perdhe, menjehere pas zones se hollit kryesor. I konceptuar me nje dekor shume artistik, restornati ka perballe kopshtet e zbukuruara te Hotelit Ark, ndodhur ne Tirane. Mikprites dhe mjaft komod, Bari “Wall” ndodhet ne zonen e hollit ne hyrje te Hotelit Ark. Te ftuarit tane do te kene mundesine te shijojne kafen e tyre te mengjesit per te patur nje fillim energjik te dites, te cajit relaksues gjate pasdites, te shijojne dhe perzgjedhin mes shumellojshmerise se kokteileve te freket, duke i paraprire keshtu darkes mes larmishmerise me shije unike te menuse sone te pasur ofruar ngady restorantet tona.
Best Western Premier Ark Hotel ne Tirane ka dhoma tededikuar dhe me hapesire te bollshme per organizimin e konferencave eshte e kompletuar,

Nëse do të qëndroni në BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel për çështje biznesi apo për pushime relaksuese, gjithmonë do të gjeni një nivel të rafinuar dhe të rehatshëm akomodimi.

Video

Video

Kontakti

Kontakti

Lokacion

Ark Hotel
Merr drejtimet

Contact

Ark Hotel
  • By guida
  • Email: guidashqiperi@gmail.com

Emri juaj (*)

Emaili juaj (*)

Titulli

Mesazhi juaj

Events

Ark Hotel
Nuk kemi evente.

Vlereuml;sime

Ark Hotel
guida.infosite.alguida.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar