Albanian Eagle Tours

Përshkrimi

Përshkrimi

Albanian Eagle Tours është agjenci turistike me oferta të personalizuara pushimesh, të krijuara nga staf e partnerë ekspert në fushën e turizmit. Këtu do të gjeni ambient mirëkuptues dhe dedikim absolut që pushimet dhe udhëtimet tuaja të jenë “pa telashe”.

Albanian Eagle Tours ofron:

Turizmi:
Paketa turistike brenda dhe jashte Shqiperise
Paketa turistike ne grup dhe individuale
Rezervime hotelesh ne te gjithe boten
Paketa per udhetime shopping, aktivitete kulturore, koncerte, ndeshje sporti etj.

Biletaria:
Bileta avioni ne te gjithe boten
Bileta trageti ne Itali, Greqi
Bileta trageti per ne ishujt Grek nga Athina
Bileta autobuzi ne Greqi, Itali, Gjermani
Makina me qera ne aeroportet me te medha boterore
Bileta autobuzi ne Greqi, Itali

Viza Turistike:
Nxerrje vizash turistike per paketa turistike ne Dubai
Asistence dhe aplikimim vize turistike per paketa turistike ne USA
Asistence per nxjerrje vize per cdo vend ku shtetasit shqiptare kane nevoje per vize
Informacion mbi vendet qe shtetasit shqiptare kane nevoje per vize

Sherbime financiare jo-bankare:
Exchange Valute
Terheqje parash me Moneygram

Sherbime per Biznese:
Rezervime biletash avioni
Rezervime Hotelesh
Rezervime Makinash me Qera
Transferta nga Aeroporti ne Hotel
Transferta nga Aeroporti ne Destinacione te Ndryshme
Rezervime biletash avioni
Shkembim Valutor
Kontaktoni agjencine per me shume informacion.

Video

Video

Kontakti

Kontakti

Informacione shtesë

Informacione shtesë
  • Hënë08:00 - 20:00
  • Martë08:00 - 20:00
  • Mërkurë08:00 - 20:00
  • Enjte08:00 - 20:00
  • Premte08:00 - 20:00

Lokacion

Albanian Eagle Tours
Merr drejtimet

Contact

Albanian Eagle Tours
  • By guida
  • Email: guidashqiperi@gmail.com

Emri juaj (*)

Emaili juaj (*)

Titulli

Mesazhi juaj

Events

Albanian Eagle Tours
Nuk kemi evente.

Vlereuml;sime

Albanian Eagle Tours
guida.infosite.alguida.infosite.co
Na konktatoni

Na dërgoni një email dhe ne do ju përgjigjemi së shpejti!

Pyejte? Jemi gati për të ju ndihmuar!

Kliko Enter për të biseduar